Szakmunka

Festő munkakörben álláslehetőség Lentiben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Lenti
2019. 04. 18. 13:52

Több mint 15 éve működő és dinamikusan fejlődő generálkivitelező, építőipari vállalkozás, csapatbővítés céljából keresi lelkiismeretes és önálló munkavégzésre alkalmas munkatársát az alábbi munkakörbe:

Festő

Munkavégzés helye: Lenti, Zala megye

Feladatok:

  • Irodaházak, családi házak, lakások egyéb ingatlanok belső és külső festő mázoló munkálatai.

Elvárások:

  • Szakiskola/Szakmunkás bizonyítvány
  • 1-2 év festő-mázoló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Építőipari, generál kivitelező cégnél szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel
  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a + 36 20 326 2188-as telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése